0 262 745 00 52
ATÖLYELER
ATÖLYELER

ATÖLYELER

Akademik başarıya endeksli yaşayan ÇOCUKLARIMIZIN  yaşamsal BECERİ ekseninde YAPABİLİRLİK duygusundan uzak , özgüven sorunu yaşaması ve hayata karşı tedirgin ve kaygılı olması aslında tamamen YAŞAMSAL UYUMUN eksikliği olan BEN YAPARIM / YAPABİLİRİM duygu eksikliğidir...

Bu nedenle, AD Koçluk Merkezi olarak çocuklara  "Eğitim Koçluğu"  kadar önemli  olan "YAŞAMSAL BECERİ" Koçluğu da önem kazanmaktadır.

Ebeveyn kontrolünden çıkmış durumda olan ağır TEKNOLOJİ KULLANIMI , var olan BECERİ seviyesini de tamamen  etken olmaktan edilgen olma seviyesine çekmiştir.

Bu noktada başta ailelere DOĞRU ÇÖZÜM adresi olmak adına ÇOCUKLARIN fiziksel ve ruhsal gelişimini destekleyici çeşitli atölyeler düzenlemekteyiz.

Önceleri sadece YAZ uygulaması ile sınırlı olan çalışmalarımız artık her dönem olma durumuna gelmiştir.

Ahşap Atölyesi , Kil / Seramik Atölyesi, El Becerisi ( dikiş - örgü ) Atölyesi  ve Mutfak Atölyesi ve Sanat Atölyesi

Tüm atölyelerde öngörülen temel hedef; " Ben de yapabilirim "  duygusu yükseltilirken, Dikkat -Odak ve  İnce Motor Gelişimi, Sabır ve Sorumluluk Duygu Gelişimi, Hayal Gücü ve Tasarlama Beceri Gelişimi, hayatın içinde Matematiksel Ölçümleme -  Hesaplama Becerisi ve Kullanım Yetisi Gelişimi ile, salt talep eden ve tüketen değil,  SONUÇ ELDE ETME MUTLULUĞU  ile  ÜRETEN BİREYE DÖNÜŞMESİNE alt yapı oluşturmak..

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014