0 262 745 00 52
AİLE KOÇLUĞU
AİLE KOÇLUĞU

AİLE KOÇLUĞU

Anne -  baba olunca gerçek anlamda  " AİLE "  olunması ile başlayan yolculuk zorlu etaplardan oluşmaktadır....Aİle içi iletişime çokça ihtiyaç duyulan bu zamanda ,birde ÇOCUK yetiştirmekte gerekli olan DİL BİRLİĞİ ihtiyacı KOÇLUK gerektiren bir durum olmaktadır.

Bu durum ; eğer ki çocuğa ailenin " ebeveynleri" bakıyor ve /veya eşlik ediyorsa  ayrıca bir İLETİŞİM VE DAVRANIŞSAL BÜTÜNLÜK adına yine bir çalışma konusu oluyor.

AD Koçluk Merkezi olarak , Aile İçi Dilbirliği,Tutarlı Davranış, Aile içi İletişim, Kişisel Gelişim ,Öfke Kontolü, Aile içi Çatışma ,Çiftin Ailelerinden Kaynaklanan Sorunlar ,Aİle içi Görev ve Sorumluluk Dengesi, Gereğinden Fazla Yük / Sorumluluk Alma ve  Bunalım , Uyum ve Dengelenme,  Kronikleşmiş Sorunlar ve Katılaşmış Tutumlar gibi AİLE GERÇEKLİĞİNDE sıkıntı kaynaklarına  YOL REHBERLİĞİ yapmak ve AİLE İÇİ HUZURU BİRLİKTE kendi öz duyguları ile ÇÖZÜME KAVUŞMASINA destek olmak adına HİZMET vermekteyiz.

Özellikle ÇOCUKLAR üzerinden fark edilen DAVRANIŞ PROBLEMİ ÇÖZÜM arayışı içinde gelinen merkezimizde özellikle küçük ÇOCUK guruplarında başta olmak üzere AİLE ile çalışmaktayız.

Öfke kontolü olmayan , akranları  ile sağlıklı iletişim kuramayan ,doğru sosyalleşemeyen, anaokullarına alınmakta ve / veya devamlılığında sorunlar  yaşanan, altını ıslatan,tırnağını yiyen  ,uyku ve beslenme sorunları yaşayan ÇOCUKLARDA mutlak ANNE - BABA odaklı çalışma yapmaktayız.

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014